Destek Ol

  Moda Mektebi'nin tek amacı moda, trendler, kombinler, sağlık ve güzellik konularında en yeni ve güncel haberleri siz değerli okuyucularına ulaştırmaktır. Bu konuda sizlerden tek ricam sitemize destek olmanızdır. Her yazar gibi benim de yazılarımın okunması, paylaşılması ve sürekli takip edilmesi çok hoşuma gidiyor. Beni bu iş için motive eden tek şey bunlar. Moda Mektebi'ne destek olmak istiyorsanız aşağıdaki yollardan yararlanabilirsiniz.

  1. Yorum yazın
Moda Mektebi'nde okuduğunuz ve beğendiğiniz yazılarımıza, konuyla alakalı düşüncelerinizi, eleştirilerinizi ve teşekkürlerinizi yorum olarak yazarak destek olabilirsiniz.

  2. Click'leyin lütfen
Yazıların sonunda bulunan beğen, paylaş, takip et ve +1 butonlarına 1 kez tıklayarak bana destek olabilirsiniz.

  3. Sosyal ağlarda takip edin
Moda Mektebi'ni Facebook'ta beğenerek, Twitter'da takip ederek, Google+ 'da çevrelerinize ekleyerek bana destek olabilirsiniz.

  4. E-posta aboneliği
Yazılarımın daha fazla kişiye ulaştığını bilmek beni gerçekten mutlu edecektir. Yazılarıma e-posta ile abone olarak bana destek olabilirsiniz.

  5. Sosyal medyada destekleyin
Sosyal medyada ( Facebook, Twitter, vb. ) hakkımızda durum paylaşarak veya tweet atarak destek olabilirsiniz. ( Örnek: "Moda Mektebi- Modaya dair her şey" )

  6. Link verin
Blogroll'unuza Moda Mektebi'ni ekleyerek destek olabilirsiniz.

  7. Moda Mektebi hakkında yazın
En büyük desteği Moda Mektebi hakkında yazdığınız bir yazı ile blogunuzda benden bahsederek vermiş olursunuz.

 8. Yazıları paylaşın
Yazılarımızın sonunda bulunan Facebook, Twitter, Google+ butonlarını kullanarak yazılarımızın çeşitli ortamlarda paylaşılmasını sağlayarak bana destek olabilirsiniz.