Hakkımda

hüseyin işbilen

  Merhaba ben Hüseyin.
  
  Moda Mektebi'nin kurucusu ve yazarıyım.


  27 Eylül 1985'te Bilecik'in Yenipazar ilçesinde doğdum. İlkokulu burada tamamladıktan sonra Anadolu Lisesi sınavlarına girerek orta okul ve liseyi Gölpazarı ilçesinde Anadolu Lisesi'nde okudum. Üniversite sınavında sınıf öğretmenliği bölümünü kazanarak KTÜ Rize Eğitim Fakültesinde öğrenimime devam ettim. Okul hayatımda gayet başarılı bir öğrenci profiline sahiptim.

  Üniversite bitiminin hemen ardından KPSS sınavına girerek bir kaç atama rötarlı olarak ilk görev yerim olan Hakkari'nin Yüksekova ilçesine atandım. Hayatımın en güzel yıllarını burada geçirdim ve hayatımın anlamı "bitanecik eşim"le de burada tanıştık. Şu an mesleğime Van'da devam etmekteyim. Yaklaşık olarak 7 yıldır öğretmenlik yapıyorum.

  Blog yazarlığı ile üniversite yıllarında tanıştım. O zamanlardan bu yana blog konusunda oldukça fazlaca bilgi edindikten sonra kendi ilgimi de çeken "moda" konusunda yazılarımı paylaştığım "Moda Mektebi" ni kurdum. Blog yazarlığı en büyük hobilerimden bir tanesi. Bu iş için gerçekten çok fazla özen gösteriyor ve siz değerli okuyucularımın isteklerine cevap vermeye çalışıyorum.

  Moda Mektebi, siz değerli okuyucularına, değişen moda şartlarını yakından takip ederek, en yeni ve güncel konuları ulaştırmayı amaç edinmiştir. Umarım bu konudaki çalışmalarımla sizleri memnun etmekteyimdir.

  Sevgi ve saygılarımla...

  Hüseyin